Klamry RING15G100B STANLEY BOSTITCH 1op.-10.000szt.
  • Promocja
Poprzedni
1 Klamry RING15G100B 1op.-10.000szt.
2 Klamry RING15G100B 1op.-10.000szt.
Następny
Klamry RING15G100B 1op.-10.000szt.
Poprzedni
Następny
Kod produktu: RING15G100B
  • Realizacja: od ręki
Cena Brutto
Cena Netto
App Inne warianty
Opis produktu
Klamry RING15G100B - klamra typ tępy
Dane techniczne klamry:
- grubość drutu 1,8 mm
- szerokość klamry 15 mm
- rozmiar klamry w stanie otwarty 19 mm
- rozmiar klamry w stanie zamkniętym 4,8 - 11,0 mm