Pneumatyczny napęd obrotowy dwustronnego działania do zaworów i przepustnic PDA75F57X14 RQS
Poprzedni
1
2 Pneumatyczny napęd obrotowy dwustronnego działania PDA75F57X14 RQS
3 Pneumatyczny napęd obrotowy dwustronnego działania PDA75F57X14 RQS
4 Pneumatyczny napęd obrotowy dwustronnego działania PDA75F57X14 RQS
Następny
Pneumatyczny napęd obrotowy dwustronnego działania PDA75F57X14 RQS
Poprzedni
Następny
Kod produktu: PDA75F57X14
Producent: RQS
Opis produktu
Dane techniczne:
  • rozmiar: PDA75
  • waga: 2,7 kg
  • moment obrotowy dla ciśnienia zasilającego 6 bar: 60 Nm
  • kąt obrotu: 0o-90o
  • zakres regulacji: +/- 5o
  • ciśnienie zasilania: 2-10 bar
  • temperatura pracy: od -20oC do +80oC
  • medium robocze: sprężone powietrze
  • przyłącza: flansza ISO5211 (F05-F07), kwadrat wg DIN3337, przyłącze pod zawór sterujący wg NAMUR
  • przyłącze zasilające: G 1/4"
  • A: 42 mm
  • B: 53 mm
  • D: 20 mm
  • E: 119,5 mm
  • G: 30 mm
  • H: 80 mm
  • Flansza (ISO 5211): F05-F07
  • I: Ø50 mm
  • J: Ø70 mm
  • K: M6x10 mm
  • L: M8x13 mm
  • M: 14 mm
  • N: 18 mm
  • Z: 186 mm