Siłownik ISO 15552 serii 61 O32 skok 160 podwójnego działania CAMOZZI 61M2P032A0160
  • Promocja
Poprzedni
1
2 Siłownik ISO 15552 serii 61 O100 podwójnego działania CAMOZZI 61M2P100A0200
3 Siłownik ISO 15552 serii 61 O100 podwójnego działania CAMOZZI 61M2P100A0200
4 Siłownik ISO 15552 serii 61 O100 podwójnego działania CAMOZZI 61M2P100A0200
5 Siłownik ISO 15552 serii 61 O100 podwójnego działania CAMOZZI 61M2P100A0200
Następny
Siłownik ISO 15552 serii 61 O100 podwójnego działania CAMOZZI 61M2P100A0200
Poprzedni
Następny
Kod produktu: 61M2P032A0160
Producent: CAMOZZI
  • Realizacja: 3-7 dni
Cena Brutto
Cena Netto
App Inne warianty
Opis produktu
Dane techniczne:
  • wersja: standard, magnetyczny
  • działanie: podwójnego działania, obustronna amortyzacja
  • średnica tłoka: 32 mm
  • rodzaj konstrukcji: standard, z nakrętką tłoczyska
  • skok: 160 mm
  • Zgodne z normami ISO 15552 i wcześniejszymi normami DIN/ISO 6431, VDMA 24562
  • Tłoczysko ze stali nierdzewnej nagniatane
  • Estetyczny wygląd i regulowana amortyzacja pneumatyczna
  • Dostępne wersje specjalne
  • TANDEM: Podwójne siły pchające i ciągnące
  • NISKOTARCIOWA: Siła tarcia zmniejszona o ponad 40%
  • NISKOTEMPERATUROWA: Wersje do pracy w -40°C i -50°C
______________________________________
Seria 61:
  • Rodzaj konstrukcji: ze szpilkami ściągającymi (wewnątrz profilu)
  • Zakres skoków: 10 ÷ 2500 mm Zakres temperatur pracy wersja standardowa i niskotarciowa: 0°C ÷ 80°C (dla suchego powietrza -20°C) wersja niskotemperaturowa (wersja -40°C): -40°C ÷ 60°C (dla suchego powietrza -40°C) wersja niskotemperaturowa (wersja -50°C): -50°C ÷ 60°C (dla suchego powietrza -50°C)
  • Ciśnienie pracy: 1 ÷ 10 bar (wersja standardowa i niskotemperaturowa); 0,1 ÷ 10 bar (wersja niskotarciowa)
  • Prędkość: 10 ÷ 1000 mm/sek., bez obciążenia (wersja standardowa i niskotemperaturowa); 5 ÷ 1000 mm/sek., bez obciążenia (wersja niskotarciowa)