Pompa membranowa YAMADA (NDP-25BVS-PP) NDP-P25BVS 1"
Realizacja: 2-3 dni
Negocjuj cenę produktu
Opis produktu
Dane techniczne:
- Rozmiar pompy: 1"
- Typ zaworu: kulowy
- Materiał korpusu: kynar®
- Materiał membrany: santoprene® (TPO)
- Maksymalna wydajność: 160 l/min
- Ciśnienie powietrza zasilania: 1,4 – 7 bar (0,14 – 0,7 MPa)
- Maksymalna wielkość cząsteczek stałych: brak danych
- Maksymalna głębokość zassania przy pracy na sucho: 5,5 m
- Maksymalna liczba cykli na minutę: brak danych (wyrzucone)
- Objętość przepływu na cykl: membrana gumowa 833 cm³, membrana PTFE 787 cm³
- Wymiary (szer. x wys.): 366 mm x 429 mm
- Waga: 13,4 kg
- Silnik pneumatyczny pompy:
- Pompy metalowe standardowo z silnikami aluminiowymi
- Pompy z tworzyw sztucznych standardowo z silnikiem PPG
- Silnik PPG opcjonalnie dostępny również w pompach metalowych
- Silnik aluminiowy z powłoką anodową do pomp PVDF zgodnych z dyrektywą ATEX
- Wymiary portów przyłączeniowych:
- Wlot i wylot medium przetłaczanego: 1” 25 mm żeńskie Rc
- Wlot powietrza (wraz z zaworem kulowym): 3/8” 10 mm żeńskie Rc
- Wylot powietrza (wewnętrzny tłumik): 3/4” 20 mm żeńskie Rc