Pompa membranowa YAMADA (NDP-25BPT-PP) NDP-P25BPT 1"
Realizacja: 2-3 dni
Negocjuj cenę produktu
Opis produktu
Dane techniczne:
- rozmiar pompy: 1"
- typ zaworu: kulowy
- materiał korpusu: polipropylen
- materiał membrany: teflon® (PTFE)
- maksymalna wydajność: 160 l/min
- ciśnienie doprowadzanego powietrza (we wszystkich modelach): 1,4 – 7 bar (0,14 – 0,7 MPa)
- objętość przetłaczana na cykl: membrana gumowa 833 cm3, membrana PTFE 787 cm3
- maksymalna wysokość ssania przy pracy na sucho: 5,5 m
- wymiary: 366 mm x 429 mm
- waga: 10,9 kg
- wymiary portów:
- wlot i wylot medium przetłaczanego: 1” 25 mm żeńskie Rc
- wlot powietrza (wraz z zaworem kulowym): 3/8” 10 mm żeńskie Rc
- wylot powietrza (wewnętrzny tłumik): 3/4” 20 mm żeńskie Rc