Pompa membranowa YAMADA (NDP-20BPTPP) NDP-P20BPT 3/4"
Realizacja: 2-3 dni
Negocjuj cenę produktu
Opis produktu
Dane techniczne:
- rozmiar pompy: 3/4" (20 mm)
- typ zaworu: kulowy
- materiał korpusu: polipropylen
- materiał membrany: teflon® (PTFE)
- maksymalna wydajność: 110 l/min
- ciśnienie doprowadzanego powietrza: 1,4 – 7 bar (0,14 – 0,7 MPa)
- objętość przetłaczana na cykl: membrana gumowa 615 cm³, membrana PTFE 539 cm³
- maksymalna wysokość ssania przy pracy na sucho: 5,5 m
- silnik pneumatyczny pompy:
- pompy metalowe standardowo z silnikami aluminiowymi
- pompy z tworzyw sztucznych standardowo z silnikiem PPG
- silnik PPG opcjonalnie dostępny również w przypadku pomp metalowych
- wymiary: 316 mm szer. x 368 mm wys.
- waga: 8,2 kg
- wymiary portów przyłączeniowych:
- wlot i wylot medium przetłaczanego: 3/4” (20 mm) żeńskie Rc
- wlot powietrza (zawór kulowy): 3/8” (10 mm) żeńskie Rc
- wylot powietrza (wewnętrzny tłumik): 3/4” (20 mm) żeńskie Rc