Pompa membranowa YAMADA NDP-15FVT 1/2"
Realizacja: 2-3 dni
Negocjuj cenę produktu
Opis produktu
Można stosować jako zamiennik pompy ARO 66605K-444
Dane techniczne:
- Rozmiar pompy: 1/2" (15 mm)
- Typ zaworu: płaski
- Materiał korpusu: Kynar® (PVDF)
- Materiał membrany: Teflon® (PTFE)
- Maksymalna wydajność: 50 l/min
- Ciśnienie powietrza: 1,4 – 7 bar (0,14 – 0,7 MPa)
- Objętość przetłaczana na cykl: 128 cm³
- Maksymalna wysokość ssania (na sucho): 2,4 m
- Silnik pneumatyczny: standardowy Ryton®
- Wymiary: 220 mm x 298 mm
- Waga: 4,3 kg
- Wymiary portów:
- wlot i wylot medium: żeński Rc 1/2” (15 mm)
- wlot powietrza (z zaworem kulowym): żeński Rc 1/4” (5 mm)
- wylot powietrza (wewnętrzny tłumik): żeński Rc 3/8” (10 mm)