Pompa membranowa YAMADA NDP-15BAT 1/2"
Realizacja: 2-3 dni
Negocjuj cenę produktu
Opis produktu
Można stosować jako zamiennik pompy ARO PD05P-AAS-STT
Dane techniczne:
- Rozmiar pompy: 1/2" (15 mm)
- Typ zaworu: kulowy
- Materiał korpusu: aluminium (ADC-12)
- Materiał membrany: Teflon® (PTFE)
- Maksymalna wydajność: 50 l/min
- Ciśnienie doprowadzanego powietrza: 1,4 – 7 bar (0,14 – 0,7 MPa)
- Objętość przetłaczana na cykl: 128 cm³
- Maksymalna wysokość ssania przy pracy na sucho: 1,5 m
- Silnik pneumatyczny: standardowy silnik pneumatyczny Ryton®
- Wymiary: 220 mm x 272 mm
- Waga: 4,0 kg
- Wymiary portów:
- wlot i wylot medium: żeński Rc 1/2” (15 mm)
- wlot powietrza (z zaworem kulowym): żeński Rc 1/4” (5 mm)
- wylot powietrza (wewnętrzny tłumik): żeński Rc 3/8” (10 mm)