Pompa membranowa YAMADA (NDP-25BPSPP) NDP-P25BPS 1" z dystrybutorem powietrza
Realizacja: 2-3 dni
Negocjuj cenę produktu
Opis produktu
Pompa membranowa YAMADA (NDP-25BPSPP) NDP-P25BPS 1" z dystrybutorem powietrza i kołnierzem DIN
Dane techniczne:
- Rozmiar pompy: 1" (25 mm)
- Typ zaworu: kulowy + uszczelnienia wykonane z EPDM
- Materiał korpusu: polipropylen (PPG)
- Materiał membrany: Santoprene® (TPO)
- Maksymalna wydajność: 170 l/min
- Ciśnienie powietrza zasilania: 1,4 - 7 bar
- Maksymalna wielkość ciał stałych: 4,8 mm
- Maksymalna głębokość zassania przy pracy na sucho (gumowa membrana): 5,5 m
- Objętość przepływu na cykl:
- membrana gumowa: 833 cm³
- membrana z PTFE: 787 cm³
- Wymiary: 366 mm szer. x 422 mm wys
- Waga: 13,0 kg
- Silnik pneumatyczny pompy: standardowy silnik pneumatyczny wykonany z aluminium
- Wymiary portów przyłączeniowych:
- polipropylen (PPG) żeński Rc 1” (25 mm)
- kynar® (PVDF) żeński Rc 1” (25 mm)
- aluminium (ADC-12) żeński Rc 1” (25 mm)
- stal nierdzewna (316) żeński Rc 1” (25 mm)
- żeliwo żeński Rc 1” (25 mm)
- wlot powietrza (z zaworem kulowym): żeński Rc 3/8” (10 mm)
- wylot powietrza (z tłumikiem): żeński Rc 3/4” (20 mm)
- Maksymalna temperatura cieczy: 100°C