Pompa membranowa YAMADA NDP-20BPSPP (NDP-P20BPS) 3/4" z dystrybutorem powietrza
Realizacja: 2-3 dni
Negocjuj cenę produktu
Opis produktu
Pompa membranowa YAMADA NDP-20BPSPP (NDP-P20BPS) 3/4" z dystrybutorem powietrza i kołnierzem DIN
Dane techniczne:
- Rozmiar pompy: 3/4" (20 mm)
- Typ zaworu: kulowy + zwilżone pierścienie samouszczelniające wykonane z EPDM
- Materiał korpusu: polipropylen (PPG)
- Materiał membrany: Santoprene® (TPO)
- Maksymalna wydajność: 110 l/min
- Ciśnienie powietrza zasilania: 1,4 - 7 bar
- Maksymalna wielkość ciał stałych: 2,0 mm
- Maksymalna głębokość zassania przy pracy na sucho (gumowa membrana): 5,5 m
- Objętość przepływu na cykl:
- membrana gumowa: 615 cm³
- membrana z PTFE: 539 cm³
- Wymiary: 316 mm szer. x 375 mm wys
- Waga: 8,2 kg
- Wymiary portów przyłączeniowych:
- polipropylen (PPG) żeński Rc 3/4” (20 mm)
- aluminium (ADC-12) żeński Rc 3/4” (20 mm)
- stal nierdzewna (316) żeński Rc 3/4” (20 mm)
- Wlot powietrza (z zaworem kulowym): żeński Rc 1/4” (5 mm)
- Wylot powietrza (z tłumikiem): żeński Rc 3/4” (20 mm)
- Maksymalna temperatura cieczy: 100°C