Pompa membranowa YAMADA (NDP-40BASR) NDP-40BAS-RC 1 1/2"
Realizacja: 2-3 dni
Negocjuj cenę produktu
Opis produktu
Pompa membranowa YAMADA (NDP-40BASR) NDP-40BAS-RC 1 1/2" z flanszą DN40 i gwintem BSP
Można stosować jako zamiennik pompy ARO 666150-3EB-C
Dane techniczne:
- Rozmiar pompy: 1" (25 mm)
- Typ zaworu: kulowy + pierścienie samouszczelniające wykonane z EPDM
- Materiał korpusu: aluminium (AC4L-T6)
- Materiał membrany: TPO (Santoprene®)
- Maksymalna wydajność: 405 l/min
- Ciśnienie powietrza zasilania: 1,4 - 7 bar (brak danych o MPa)
- Maksymalna wielkość ciał stałych: 7 mm
- Maksymalna głębokość zassania przy pracy na sucho (z gumową membraną): 5,5 m
- Objętość przepływu na cykl:
- membrana gumowa: 2,74 l (2740 cm³)
- membrana z PTFE: 1,40 l (1400 cm³)
- Wymiary: 412 mm szer. x 709 mm wys
- Waga: 27,0 kg
- Wymiary portów przyłączeniowych:
- Wlot i wylot medium przetłaczanego:
- polipropylen (PPG) DIN DN40 PN10 1-1/2” (40 mm)
- kynar® (PVDF) DIN DN40 PN10 1-1/2” (40 mm)
- aluminium (ADC-12) DIN DN40 PN10 1-1/2” (40 mm) (z gwintowanym żeńskim Rc 1-1/2” (40 mm))
- stal nierdzewna (316) DIN DN40 PN10 1-1/2” (40 mm) lub żeński Rc 1-1/2” (40 mm)
- żeliwo żeński Rc 1-1/2” (40 mm)
- Wlot powietrza (wraz z zaworem kulowym): żeński Rc 1/2” (15 mm)
- Wylot powietrza (wraz z tłumikiem): żeński Rc 1” (25 mm)
- Maksymalna temperatura cieczy: 100°C