Pompa membranowa YAMADA NDP-25BAS 1"
Realizacja: 2-3 dni
Negocjuj cenę produktu
Opis produktu
Można stosować jako zamiennik pompy ARO 666100-2EB-C
Dane techniczne:
- Rozmiar pompy: 1" (25 mm)
- Typ zaworu: kulowy + uszczelnienia wykonane z EPDM
- Materiał korpusu: aluminium (AC4L-T6)
- Materiał membrany: Santoprene® (TPO)
- Maksymalna wydajność: 170 l/min
- Ciśnienie powietrza zasilania: 1,4 - 7 bar (brak danych o MPa)
- Maksymalna wielkość cząsteczek stałych: 4,8 mm
- Maksymalna głębokość zassania przy pracy na sucho (gumowa membrana): 5,5 m
- Objętość przepływu na cykl:
- membrana gumowa: 833 cm³
- membrana z PTFE: 787 cm³
- Wymiary: 287 mm szer. x 383 mm wys
- Waga: 13,0 kg
- Silnik pneumatyczny pompy: standardowy silnik pneumatyczny wykonany z aluminium
- Wymiary portów przyłączeniowych:
- Wlot i wylot medium przetłaczanego:
- polipropylen (PPG) żeński Rc 1” (25 mm)
- kynar® (PVDF) żeński Rc 1” (25 mm)
- aluminium (ADC-12) żeński Rc 1” (25 mm)
- stal nierdzewna (316) żeński Rc 1” (25 mm)
- żeliwo żeński Rc 1” (25 mm)
- Wlot powietrza (wraz z zaworem kulowym): żeński Rc 3/8” (10 mm)
- Wylot powietrza (wraz z tłumikiem): żeński Rc 3/4” (20 mm)
- Maksymalna temperatura cieczy: 100°C