Automatyczny podajnik do śrub i wkrętów M3.0-M8.0 OHTAKE LS25-HM30
Poprzedni
1
2 Automatyczny podajnik do śrub i wkrętów M3.0-M8.0 OHTAKE LS25-HM30
Następny
Kod produktu: LS25-HM30
Producent: OHTAKE
  • Realizacja: 3-7 dni
App Inne warianty
Opis produktu
Automatyczny podajnik do śrub i wkrętów M3.0-M8.0 o długości do 25mm. Istnieje możliwość zamówienia podajnika do wkrętów o długości do 50 mm (model LS50-HM).
Dane techniczne:
  • waga: 15 kg
  • zasilanie: AC100V~240V DC15V 1A AC
  • długość śruby: do 25 mm
  • pojemność zasobnika: 1,3 kg
  • średnica śruby: 3.0 mm
Średnica śruby
(mm)
Model: LS-HM  Model: LS-HR  (Seria do robotów)
Długość śrub:
max 25mm
Długość śrub:
max 50mm
max 25mm
max 50mm