Siłownik ISO 6432 serii 24 O16 skok 35 podwójnego działania CAMOZZI 24N2A16A035
  • Promocja
Poprzedni
1
2 Siłownik ISO 6432 serii 24 O16 podwójnego działania CAMOZZI 24N2A16A010
Następny
Siłownik ISO 6432 serii 24 O16 podwójnego działania CAMOZZI 24N2A16A010
Kod produktu: 24N2A16A035
Producent: CAMOZZI
  • Realizacja: 3-7 dni
Cena Brutto
Cena Netto
App Inne warianty
Opis produktu
Dane techniczne:
  • seria: magnetyczne
  • wersja: standard
  • działanie: podwójnego działania
  • średnica tłoka: 16 mm
  • rodzaj konstrukcji: nakrętka mocująca głowicy, mod. V + nakrętka blokująca tłoczyska, mod. U
  • skok: 35 mm
  • Pojedynczego i podwójnego działania
  • CETOP RP52-P DIN/ISO 6432
  • Tłoczysko i rura ze stali nierdzewnej
  • Głowice aluminiowe anodowane
______________________________________
Seria 24:
Ø16, 20, 25 mm – magnetyczne
Seria 16: Ø8, 10, 12 mm
Seria 25: Ø16, 20, 25 mm – magnetyczne z amortyzacją
  • Rodzaj konstrukcji: zagnieciony
  • Działanie: pojedynczego i podwójnego działania
  • Uchwyty montażowe: nakrętki, kołnierze, łapy, uchwyty wahliwe
  • Średnice tłoka: Seria 16: Ø8, 10, 12 / Seria 24 i 25: Ø16, 20, 25
  • Zakres temperatur pracy: 0°C ÷ 80°C (dla suchego powietrza -20°C)
  • Ciśnienie pracy: 1 ÷ 10 bar (dla siłowników podwójnego działania); 2 ÷ 10 bar (dla siłowników pojedynczego działania)
  • Prędkość: 10 ÷ 1000 mm/sek. (bez obciążenia)