Kompresor śrubowy 7,5 kW Gudepol HIT-3G 10/10/270-VT
  • Promocja
Poprzedni
1
2 Kompresor śrubowy Gudepol HIT-3G 10/10/270-VT
3 Kompresor śrubowy Gudepol HIT-3G 10/10/270-VT
Następny
Kompresor śrubowy Gudepol HIT-3G 10/10/270-VT
Poprzedni
Następny
Kod produktu: G3HT10/10/270VT
Producent: GUDEPOL
  • Realizacja: 3-4 tygodnie
Cena Brutto
Cena Netto
App Inne warianty
Opis produktu
Dane techniczne:
  • Wersja: 3G
  • Wydajność na wydmuchu / efektywna: 900 l/min
  • Wydajność na ssaniu / teoretyczna: 1170 l/min
  • Pojemność zbiornika: 270 L
  • Ciśnienie max: 10 bar
  • Moc silnika: 7,5 kW
  • Stacja przygotowania powietrza: zintegrowana - wersja VT
  • Napięc. Zasil.: 400 V
  • Poziom hałasu: 68 dB
  • Moc silnika: 10 HP
  • Przyłącze: 1/2”
Czym wyróżniają się rozwiązania z zakresu pneumatyki firmy GUDEPOL?
Produkty firmy GUDEPOL to synonim niezawodności i innowacji, a także:
  • autorskie rozwiązania technologiczne stosowane podczas projektowania oraz produkcji sprężarek;
  • nowoczesna budowa stacji uzdatniania powietrza, ukierunkowana na troskę o ekologię;
  • możliwość skorzystania z licznych rozwiązań przeznaczonych do istniejących sieci pneumatycznych;
  • profesjonalny serwis w całej Polsce.
Dlaczego warto wybrać kompresor HIT?
  • niższe koszty energii elektrycznej;
  • intuicyjna obsługa;
  • doskonała wydajność modułu śrubowego w porównaniu do mocy silnika elektrycznego;
  • kompaktowe rozmiary, które zwiększają możliwości zastosowania urządzenia w firmie;
  • możliwość dodatkowego skorzystania z efektywności cieplnej kompresora;
  • 2-letni okres gwarancji producenta.
Kompresor śrubowy HIT 3G - jakie podzespoły w nim znajdziemy?
Panel kontrolny L9
  • rodzaj usterki urządzenia w formie odpowiedniego kodu alarmu;
  • temperatura robocza modułu śrubowego;
  • liczba godzin przepracowanych przez kompresor: łącznie i pod obciążeniem;
  • czas, jaki pozostał do kolejnego przeglądu serwisowego.
 Kontrola ciśnienia roboczego
Instalując przetwornik ciśnienia, użytkownik może zmieniać w panelu kontrolnym minimalne oraz maksymalne ciśnienie robocze. Wartości pojawiają się na wyświetlaczu w jednostkach 0,1 bar.
Automatyka
  • nieplanowany spadek napięcia w sieci elektrycznej;
  • utrata fazy zasilającej;
  • nieprawidłowe obroty silnika;
  • nadmierne przeciążenia silnika;
  • zbyt wysoka lub zbyt niska temperatura oleju;
  • przypadkowy rozruch nieobciążonego modułu śrubowego.
Moduł śrubowy
Dodatkowym atutem jest innowacyjny system filtracji olejowo-powietrznej, dzięki któremu zawartość oleju w sprężonym powietrzu w trakcie wyjścia ze sprężarki oscyluje na poziomie <4 ppm. Co ważne, w okresie pomiędzy przeglądami serwisowymi sprężarka gwarantuje najwyższą możliwą wydajność.
Dźwiękochłonna obudowa
Stacja przygotowania powietrza – kompresor w wersji VT
Kompresor śrubowy HIT-3G w wariancie VT posiada dodatkową stację uzdatniania wody DX.
Dodatkowe ulepszenia (możliwe do wdrożenia na etapie produkcji)
L26S - dedykowane do kompresorów SMART / HIT
Ulepszona wersja systemu posiada wszystkie funkcje standardowe i dodatkowe, takie jak:
  • panel kontrolny z alfanumerycznym wyświetlaczem LCD;
  • funkcja automatycznego rozruchu kompresora w sytuacji braku napięcia w sieci elektrycznej;
  • opcja kaskadowego podłączenia kompresora.
Osuszacz HDX
  • osuszacz ziębniczy (punkt rosy +3 °C);
  • filtr dokładny 0,1 μm;
  • filtr końcowy 0,01 μm;
  • automatyczny wyrzutnik kondensatu.
Osuszacz HDX spełnia klasę 1.4.1 wg normy ISO 8573-1.
10.jpg
Zbiornik ocynkowany przeznaczony do kompresorów śrubowych SMART / HIT-3G
Automatyczny wyrzutnik elektromagnetyczny HD-MD600
  • gwarancja niezawodnej pracy całego systemu;
  • świetna wydajność;
  • minimalizacja strat ciśnienia;
  • wysoki stopień odporności na oleje sprężarkowe;
  • dodatkowe sito, które chroni przed wszelkimi zanieczyszczeniami;
  • alarm włączający się w momencie uchwycenia awarii;
  • wygodna obsługa;
  • oszczędność związana z instalacją i serwisowaniem.
Parametry techniczne wyrzutnika elektromagnetycznego:
  • temperatura min/max: +1/+50 °C;
  • ciśnienie operacyjne: 0-16 bar;
  • korpus: aluminiowy, wyścielony twardą powłoką odporną na ścieranie;
  • waga: 0,5 kg;
  • kondensat: zanieczyszczony olejem oraz bez oleju.
Elementy opcjonalne
Separator PCT woda-olej
9.png
Na czym polega praca separatora PCT?
Separator PCT jest lekki i ma kompaktową budowę, dzięki czemu zapewnia wygodną obsługę i komfort podczas przeprowadzania konserwacji. Zawiera on różne komponenty filtracyjne oraz materiały adsorpcyjne, które są odpowiedzialne za odfiltrowanie oleju od kondensatu, a także usuwanie jego nadmiaru. Wbrew powszechnej opinii, trwałość na etapie pierwszego stopnia filtracji określa się jako ilość usuniętego oleju, a nie jako ilość kondensatu. Element węglowy umieszczony w separatorze służy do ostatecznego oczyszczenia kondensatu, by móc osiągnąć docelową wartość na poziomie poniżej 10 ppm.