Zawór kulowy - dwudrogowy 3-częściowy z kołnierzem 1 1/2 BV301B040S6P
Poprzedni
1 Zawór kulowy - dwudrogowy 3-częściowy z kołnierzem ISO 5211 TYP BV301 B040 S6P
2 Zawór kulowy - dwudrogowy 3-częściowy z kołnierzem ISO 5211 TYP BV301 B040 S6P
Następny
Zawór kulowy - dwudrogowy 3-częściowy z kołnierzem ISO 5211 TYP BV301 B040 S6P
Poprzedni
Następny
Kod produktu: BV301B040S6P
Producent: RQS
  • Realizacja: 3-7 dni
Opis produktu
Charakterystyka:
  • Gwint: G1 1/2"
  • Ciśnienie nominalne: DN8 do DN50 - 63 bar, DN65 do DN80 - 40 bar
  • Wykonanie: stal kwasoodporna
  • Uszczelnienie: PTFE
  • Sterowanie: dźwignia ręczna, napęd pneumatyczny, napęd elektryczny
  • Temperatura pracy: -25°C do +160°C
  • Kołnierz pod napęd: ISO 5211
  • Rozmiar: DN40
  • Ø d: 38
  • L: 113 mm
  • H: 109 mm
  • W: 188 mm
  •  F: 14
  • Ø e: 50
  • A: 32 mm
  • B: 20 mm
  • ISO 5211: F05 / F07
  • M: 19 Nm