KOMPRESOR BEZOLEJOWY ASTA INDUSTRY A-CIN100L

  • Produkt niedostępny
Poprzedni
1 KOMPRESOR BEZOLEJOWY ASTA INDUSTRY A-CIN100L
2 KOMPRESOR BEZOLEJOWY ASTA INDUSTRY A-CIN100L
3 KOMPRESOR BEZOLEJOWY ASTA INDUSTRY A-CIN100L
Następny
Poprzedni
Następny
Kod produktu: A-CIN100L
Producent: ASTA
  • Darmowa dostawa od: 500 zł
  • Realizacja: Zapytaj o dostępność
  • Raty / leasing: od 300 zł
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Cena produktu niedostępna

Opis produktu

Opis produktu

Dane techniczne:
  • model: A-CIN100L
  • ciśnienie maksymalne: 12 bar
  • silnik: 2.2 kW
  • częstotliwość: 50 Hz
  • wydajność na wydmuchu / efektywna: 440 l/min.
  • wydajność na ssaniu / teoretyczna: 572 l/min.
  • zasilanie: 230 V
  • ilość cylindrów: 4
  • poziom hałasu: 76 dB
  • zbiornik: 100 L
  • masa: 75,00 kg
  • wymiary: wys. 860 / szer. 400 / dł. 1000 mm

Wykonana w Polsce, zgodnie z najnowszą technologią sprężarka do powietrza ASTA A-ACOM100L została stworzona dla najbardziej wymagających użytkowników. Kompaktowa jednostka o pojemności zbiornika 100L to połączenie, jakości wykonania z wysokimi parametrami użytkowymi. Optymalna pojemność zbiornika oraz wysokowydajny moduł sprężarkowy tworzą produkt przeznaczony dla szerokiej grupy użytkowników z sektora remontowo-budowlanego, meblarskiego oraz motoryzacji. Poddany rygorystycznym próbom wytrzymałościowym (pod ciśnieniem 30 barów) zbiornik został wykonany z wysokogatunkowej żarowytrzymałej i plastycznej odpornej na działanie korozji stali kotłowej o grubości 2mm. Wysoka jakość szwów spawalniczych potwierdzona badaniami VT1 oraz VT2 została uzyskana dzięki zrobotyzowanemu procesowi produkcji. Bezpieczeństwo szerokiego zastosowania produktu zostało poddane rygorystycznym próbom i ocenom technicznym z aprobatą Urzędu Dozoru Technicznego. Zbiornik kompresora pokryto powłoką proszkową w celu zapewnienia wysokiej odporności chemicznej, antykorozyjnej i mechanicznej. Do montażu elementów składowych nie użyto powszechnie stosowanych i podatnych na zmiany temperatur i naprężeń połączeń klejowych. Wszystkie połączenia gwintowe są uszczelniane odporną na ścieranie i pracę w dużych amplitudach temperaturowych taśmą teflonową.

Zbiornik obsługiwany jest przez bezolejową dwutłokową pompę o wydajności 480 l/min o mocy 3000W. Wbudowane zabezpieczenie termiczne zapobiega przed potencjalnymi uszkodzeniami w wyniku przegrzania silnika. Niski poziom wibracji uzyskano dzięki posadowieniu silnika na gumowych poduszkach amortyzujących. Komfort użytkowania zapewniają tłumiki hałasu z wbudowanymi filtrem powietrza sprowadzając poziom hałasu do niewiarygodnie niskiego poziomu 70dB. Wbudowane efektywne wentylatory silnika elektrycznego eliminują możliwość przegrzania silnika. Zawór elektromagnetyczny zaworu zwrotnego umożliwia płynne wprowadzenie pompy kompresora w pracę bez zbędnego obciążenia wywołanego nadciśnieniem. Zastosowanie tego rozwiązania to również oszczędność zużycia tzw. prądu rozruchowego. Poprawność działania sygnalizuje dioda LED. Wyłącznik kontroli ciśnienia jest wyposażony w manometr ciśnienia (ciśnienie w kotle), zawór spustowy, zawór bezpieczeństwa (8,8 bar) i przewód zasilający 3 x 2,5 mm 5 m z wtyczką UE lub Wielkiej Brytanii. Mobilność kompresora zapewniają wysokiej jakości podwójnie ułożyskowane kółka wykonane z tworzywa termoplastycznego zdolne do pochłaniania drgań. Dzięki temu przemieszczanie urządzenia jest komfortowe i bezpieczne. Centralnie umieszczony zawór spustowy umożliwia całkowite opróżnienie zbiornika z kondensatu powodującego zjawiska korozji. Jednostka jest gotowa do wytworzenia ciśnienia nominalnego na poziomie 8 Bar. Podwójne gniazdo szybkozłącza, regulator ciśnienia i odwadniacz powietrza usprawniające codzienną eksploatację należą do standardowego wyposażenia.

Opinie o produkcie

0

0

0

0

0

Bądź pierwszy / Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, bądź pierwszym i dodaj opinie do produktu.

Dodaj opinię o produkcie
Loading...